Denne lyse og indbydende 2-værelses lejlighed er blevet renoveret og ligger i det populære og charmerende Øgadekvarter – et af Aalborgs mest eftertragtede områder. Her bor du i rolige omgivelser, men stadig tæt på centrum, indkøbsmuligheder, offentlig transport og grønne parker. Her er mulighed for leje af p-plads, carport eller garage.
Lejligheden har en god planløsning med en praktisk fordelingsgang, som giver adgang til et helt nyere, moderne køkken med god skabsplads, et stilfuldt og opdateret badeværelse med toilet og bruser, samt to rummelige værelser/stuer med mange indretningsmuligheder.
Boligen egner sig perfekt som delelejlighed for to studerende, men passer også godt til par eller enlig med behov for et ekstra værelse eller hjemmekontor.
Derudover har lejligheden hele to altaner, som giver mulighed for at nyde solen og udelivet i rolige omgivelser.
Altan
Cykelparkering
Delevenlig
Depotrum
Elevator
Husdyr
Opvaskemaskine
Vaskemaskine/tørretumbler
Vaskeri